W dniu 12.09 o godz. 10. 30 (CZWARTEK) dzieci z grup 3-4 latków, 4-5- latków, 5-6-latków i 6-latków będą miały możliwość uczestniczenia w bezpłatnym programie edukacyjnym „Polska – moja Ojczyzna” przygotowanym przez Agencję Szkolno-Przedszkolną Lupus. Ciekawa formuła spotkania z pewnością zainteresuje każdego przedszkolaka. W ramach zajęć dzieci otrzymają niezbędną wiedzę na temat naszego kraju ( najciekawsze miejsca w Polsce, dawne ubiory  w poszczególnych regionach kraju, zapoznanie się z wizerunkiem Marszałka Piłsudskiego oraz umundurowaniem legionów ).Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w sesji fotograficznej, przymierzając przy tym niektóre historyczne stroje. Dla uczestników zajęć organizatorzy przygotowali dyplomy.

DRODZY RODZICE !

We wrześniu i październiku czekają na dzieci następujące atrakcje:

• 23 września ( PONIEDZIAŁEK ) o godz. 10.30 DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP BĘDĄ OGLĄDAŁY TEATRZYK „PRZYGODY TECHNOLUDKA”. Opłatę za teatrzyk należy uiścić u wychowawcy grupy.

• 25 września ( ŚRODA ) o godz. 10.30 odbędzie się SESJA FOTOGRAFICZNA organizowana przez firmę FOTOKIDS.

• 27 września ( PIĄTEK ) wszystkie grupy starsze ( 5-6 latki i 6- latki ) będą uczestniczyły w bezpłatnych zajęciach z ROBOTYKI.

• 14 października ( PONIEDZIAŁEK ) zapraszamy wszystkie przedszkolaki na spotkanie z KLAUNEM BAMBOLEO. Podczas spotkania dzieci będą mogły uczestniczyć w Quizie przedszkolnym z zaproszonym gościem.

• 28 października (PONIEDZIAŁEK ) w naszym przedszkolu będzie gościł TEATR SKRZAT z Krakowa, który przedstawi dla dzieci bajkę pt. Przygoda kapryśnej księżniczki”.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie organizuje zajęcia gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej.

Zainteresowanych rodziców prosimy o dostarczenie do dyrektora przedszkola
zaświadczenia/skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty wad postawy.

Zajęcia będą odbywały się po godzinie 1300 czyli po zrealizowaniu podstawy programowej.
Warunkiem uczestniczenia dzieci w w/w zajęciach jest kolejność dostarczenia zaświadczenia. Ilość osób ograniczona.

Serdecznie witamy Dzieci i Rodziców po wakacyjnym wypoczynku!

W nowym roku szkolnym 2019/2020 życzymy samych

sukcesów edukacyjnych oraz wspaniałych chwil

spędzonych w naszym uśmiechniętym przedszkolu w gronie rówieśników i przyjaciół.

Dyrektor, Nauczyciele i Personel Przedszkola Miejskiego nr 15

piątek 20 wrzesień 2019