Drodzy Rodzice ( dot. grup "Kotki" i "Motylki" "MISIE  5-latki )

W środę 25.03.20 r. w godzinach 13-14 będzie możliwość odebrania kart pracy z przedszkola. Decyzja czy podręczniki zostaną odebrane należy tylko i wyłącznie po stronie rodziców. Brak odbioru książek nie będzie miał żadnego negatywnego skutku. Książki, które nie zostaną odebrane będą w dalszym ciągu przechowywane. Rodzice nadal będą mogli pracować z dziećmi w innej formie.

Procedura wydawania kart pracy

dla dzieci 5-6 letnich

w dniu 25 marca 2020 roku

1. Nauczyciele po umyciu rąk i założeniu rękawiczek pakują karty pracy w foliowe worki.
  2. Woreczki z książkami zostaną ułożone na stoliku umieszczonym przed wejściem do przedszkola.
  3. Rodzice odbierają indywidualnie książki ze stolika w godzinach 13.00 do 14.00  i otrzymują informację o wpisach dotyczących zabaw z dzieckiem na stronie internetowej placówki.
  4. Nauczyciele nadzorują odbiór książek przez rodziców zachowując bezpieczną odległość.
  5. Po zakończeniu wydawania kart pracy stolik zostanie umyty, zdezynfekowany i wniesiony do przedszkola.
poniedziałek 6 kwiecień 2020
1962