IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Koszyczek Wielkanocny"

Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie zaprasza dzieci z całego kraju do udziału
w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: "Koszyczek wielkanocny”.

Cel konkursu:

- rozbudzanie kreatywności dzieci;

- promowanie talentów;

- rozwijanie zainteresowań twórczych;

- rozwijanie wyobraźni;

- kultywowanie tradycji wielkanocnych;

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-6 letnich;
  2. Technika plastyczna: dowolna (płaska lub półprzestrzenna) na formacie A4/A3;
  3. Ilość prac z jednej placówki: max. 3 prace;
  4. Termin nadsyłania prac: do 22.03.2013r. (decyduje data stempla pocztowego),
    z dopiskiem „ogólnopolski konkurs plastyczny”;
  5. Ogłoszenie wyników: do końca marca 2013r.

Uwagi:

1. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora, wiek, dokładny adres placówki, numer telefonu i e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego – wypisane DRUKOWANYMI literami lub na komputerze.
  2. Kryteria oceny: samodzielność, oryginalność, pomysłowość;
  3. Oceny dokona Jury powołane przez organizatora konkursu;
  4. O wynikach poinformujemy laureatów do końca marca 2012r. telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  5. Nadesłanych prac nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac w celu promocji konkursu i placówki.
  6. Przewidziane są 3 nagrody główne i 3 wyróżnienia;
  7. Nagrody, dyplomy i podziękowania dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą;
  8. Nauczyciele, którzy pragną otrzymać podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu proszeni są o załączenie do wysłanych prac zaadresowanej koperty (format A4) ze znaczkiem.
  9. Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów zostaną opublikowane na stronie placówki i na www.blizejprzedszkola.pl ;
  10. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych. Uczestnik Konkursu, przesyłając swoją pracę, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833), w celach przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród. Uczestnik ma prawo wglądu do danych, które go dotyczą, oraz naniesienia do nich poprawek.

Organizatorzy konkursu:

Ewa Jeziorowska, Danuta Janduła

Informacje i pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prace należy nadsyłać na adres:

ul. Barlickiego 75

42 – 506 Będzin