Dnia 09.10.2017 nasza grupa świętowała "Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego" z tej okazji dzieci w radosnej atmosferze pełnej zabawy dowiedziały się co to za miejsce Urząd Pocztowy, kiedy należy się do niego wybrać , a także jak trzeba się zachować podczas wizyty na poczcie.
Dzieci dowiedziały się także na czym polega praca listonosza i pokolorowały pięknie kolorowanki przedstawiające go. Na koniec zajęć same wcieliły się w role listonosza rozdając listy kolegom i koleżanką.
Nasze kotki zostały również zapoznane z wyglądem obecnych znaczków oraz sposobem adresowania listów. Na koniec każde z dzieci przygotowało własny "list" i przykleiło na niego znaczek oraz wrzuciło go do skrzynki pocztowej , a następnie wręczyło swojemu rodzicowi.

czwartek 23 styczeń 2020
998474
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
615
1283
3900
18860

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu