Dnia 27.11.2017 nasza grupa świętowała Dzień Pluszowego Misia z tej okazji do przedszkola każde dziecko zabrało ze sobą swojego ulubionego pluszaka. Dzieci chętnie opowiadały o swoich misiach, o tym dlaczego je kochają i co lubią z nimi robić.
Dzień minął nam na wspólnej zabawie z misiami i wesołych tańcach. Podczas zajęć przedszkolaki poznały historię powstania pluszowego misia. Dowiedziały się także jak o nie dbać i co robić by być "Przyjacielem Pluszowego Misia", złożyły nawet obietnicę, że będą dbać o swoje misie a na potwierdzeni otrzymały dyplomy.
Dzień zakończyła bajka opowiadana przez Misia Horacego podczas relaksacji poobiedniej.

środa 13 listopad 2019