Dnia 27.11.2017 nasza grupa świętowała Dzień Pluszowego Misia z tej okazji do przedszkola każde dziecko zabrało ze sobą swojego ulubionego pluszaka. Dzieci chętnie opowiadały o swoich misiach, o tym dlaczego je kochają i co lubią z nimi robić.
Dzień minął nam na wspólnej zabawie z misiami i wesołych tańcach. Podczas zajęć przedszkolaki poznały historię powstania pluszowego misia. Dowiedziały się także jak o nie dbać i co robić by być "Przyjacielem Pluszowego Misia", złożyły nawet obietnicę, że będą dbać o swoje misie a na potwierdzeni otrzymały dyplomy.
Dzień zakończyła bajka opowiadana przez Misia Horacego podczas relaksacji poobiedniej.

czwartek 23 styczeń 2020
998421
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
562
1283
3847
18807

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu