Dnia 04.12.2017 nasza grupa obchodziła "Dzień Górnika". Dzieci podczas zajęć wysłuchały uważnie opowiadania "O czym szeptały iskierki" z którego dowiedziały się jak powstał węgiel, miały tez okazję wielo zmysłowo poznać go. Dzieci chętnie dotykały małych węgielków i wąchały je, podczas zabawy ruchowo – naśladowczej dowiedziały się jak wygląda praca górnika pod ziemia i doceniły jego trud i odwagę.
Na zakończenie dnia w naszym przedszkolu pojawili się prawdziwi górnicy, którzy chętnie opowiedzieli o swojej pracy oraz zapoznali dzieci z wyglądem stroju galowego.
Dzieci chętnie zaśpiewały im "Sto lat" aby uczcić ich święto.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy znów za rok. Życzymy bezpiecznej pracy.

czwartek 23 styczeń 2020
998414
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
555
1283
3840
18800

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu