Dnia 06.12.2017 nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj, dzieci na tę wizytę czekały z wielką niecierpliwością .
Wizyta ta jednak  poprzedzona była wielkimi przygotowaniami: dzieci uczyły się piosenki "Ding, dong" aby pięknie zaśpiewać ją Mikołajowi, zbierały czerwone serduszka na tablicy grzeczności aby go ucieszyć a także napisały listy , które wrzuciły do naszej mikołajkowej skrzynki pocztowej, z której zniknęły a pojawił się list od Mikołaja….
W dniu odwiedzin pięknie zaśpiewały piosenkę oraz złożyły obietnicę, że w przyszłym roku będą grzeczniejsze ponieważ w tym nie zawsze im to wychodziło…
Dzieci otrzymały piękne prezenty , za które podziękowały piosenką, uściskały Mikołaja i zaprosiły Go za rok.
Oprócz prezentów indywidualnych otrzymały także prezent grupowy – Lodziarnia play doch , którą bardzo chętnie się bawią.
Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny a mamą z trójki klasowej: pani Justynie Zielezińskiej, Iwonie Polak, Katarzynie Krukowskiej za wcielenie się w role elfów i przygotowanie z wielkim zaangażowaniem takich pięknych prezentów.
Dziękujemy!

środa 13 listopad 2019