Dnia 09.11.2017 roku w naszej grupie odbyła się bardzo ważna uroczystość "Pasowanie na Przedszkolaka". Dzieci w tym dniu zebrały się  w przedszkolu bardzo przejęte w odświętnych strojach aby zaprezentować swoim rodzicom występ artystyczny oraz zostać oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków  poprzez pasowanie przez Panią Dyrektor.
Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki, zatańczyły, recytowały wiersze , złożyły uroczystą przysięgę a następnie każde z nich zostało uroczyście pasowane na przedszkolaka.
Jednak chyba dla każdego Kotka i tak najpiękniejszym momentem było wręczenie dyplomów i prezentów (szczególnie jajka niespodzianki).
Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za naukę wierszy i liczne przybycie a mamie Zuzi Rafalskiej i Zuzi Zielezińskiej za upieczenie ciast.

środa 13 listopad 2019