Dnia 15.12.2017r. odbyło się w naszej grupie spotkanie świąteczne "Idą święta" na które dzieci zaprosiły swoich rodziców i rodzeństwo.
Dzieci zaprezentowały występ artystyczny podczas którego pięknie śpiewały wesołe piosenki : "Ding, dong", "My jesteśmy choineczki", "Świąteczne porządki" oraz recytowały wiersze. Na zakończenie występu dzieci wręczyły swoim bliskim małe upominki – samodzielnie przez nie dekorowane świąteczne pierniczki.
Po części artystycznej odbyły się warsztaty plastyczne podczas których przedszkolaki wraz z swoimi rodzinami wykonały piękne dzwoneczki, które na pewno ładnie ozdobią ich domy.
Serdecznie dziękujemy za przybycie i jeszcze raz życzymy zdrowych i wesołych świąt spędzonych z bliskimi.

czwartek 23 styczeń 2020