Ruch to zdrowie, szczególnie dla dzieci, które są bardzo aktywne i mają mnóstwo energii - a Liski takie właśnie są!
Zabawy ruchowe dla dzieci to nie tylko ogromna przyjemność, ale także dbanie o ich prawidłowy rozwój. Podczas zajęć uczą się systematyczności, cierpliwości i wytrwałości, rozwijają swoje umiejętności i integrują z rówieśnikami. Gimnastyka kształtuje w Liskach sylwetkę, grację i elegancję ruchu. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, rozwijają także wytrzymałość. Zabawy ruchowe pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój, kształtując osobowość oraz umiejętność działania w grupie.

poniedziałek 6 kwiecień 2020
1087251
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
606
1409
2015
8308

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu