Misie 2018

Dzień Pluszowego Misia

Zdecydowanym przyjacielem dzieci są pluszowe misie. Nie trzeba było o tym zapewniać dzieci z grupy 4 - latków, które przynosząc swoje misiaki, świętowały ten wesoły dzień. Wszystkie zabawy, zajęcia w tym dniu odbywały się w towarzystwie ”pluszowych przyjaciół”.

Jesienne witaminki

W zdrowym ciele zdrowy duch. Wiedzą już o tym 4 –latki, które przy okazji swych zajęć chłonęły witaminy w postaci własnoręcznie robionych owocowych szaszłyków.

Pierwsze dni po wakacyjnej przerwie

Przedszkolaki z grupy „Misie”, już jako 4 – latki z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola po przerwie wakacyjnej.
Grupa liczy 25 osób. Od września 2018r. dołączyły dwie nowe osoby, które w rewelacyjnie szybki sposób zaaklimatyzowały się w przedszkolu. Początek roku szkolnego przywitał dzieci piękną pogodą, dzięki czemu „MISIAKI” testowały nowy plac zabaw.

Zabawa to nasza pasja

Zabawa to świetna okazja do nawiązywania kontaktów społecznych, to dobry sposób na naukę, to okazja do nawiązywania nowych przyjaźni, to w końcu dobry czas na samodoskonalenie. To wszystko nie jest obce dzieciom z grupy „Misie”, które w cudowny sposób w każdy kolejny dzień szukają nowych pomysłów, by dobrze się bawić.

środa 27 styczeń 2021
1510800
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
777
1540
4668
26970

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu