Działo się ….

23 września Misie oglądały teatrzyk „PRZYGODY TECHNOLUDKA” . Bajka uświadomiła dzieciom, że nowinki technologiczne, takie jak tablet czy telefon komórkowy są ważne w życiu człowieka, lecz nie można ich za wszelką cenę przedkładać nad przyjaźń i bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.

W piątek 27.09.2019 r. odbyły się w naszym przedszkolu (również w grupie „Misiów” ) warsztaty pokazowe dla dzieci z robotyki. Zajęcia dydaktyczne z wykorzystaniem robotów w przedszkolu, to jedna z możliwości wprowadzania dzieci w świat informatyki, ale nie tylko. To również ciekawe urozmaicenie zajęć o różnorodnej tematyce, wprowadzanie dzieci w świat nowoczesnych technologii.

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola, o urodzinach lub imieninach. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Ten dzień był szczególny dla chłopców z grupy ,,Misiów". Dziewczynki i panie wręczyły Misiom upominki, złożyły życzenia i uściskały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

 

poniedziałek 1 czerwiec 2020
1192901
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
547
938
1485
547

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu