Niektórzy mówią, że przynoszą one pecha. Są puszyste, mięciutkie, mruczą i miauczą. Bywają rasowe, salonowe, a nawet bezdomne. O kim mowa? O kotach oczywiście! 19 listopada "Misie" obchodziły Dzień Czarnego Kota. Tego dnia dzieci otrzymały kocie korespondencje, a w nich zadania do wykonania dla przedszkolaków, za które otrzymywały punkt- kocią łapkę. Dzieci dowiedziały się jak żyją koty, jakie mają przyzwyczajenia, co lubią jeść oraz jak należy opiekować się nimi. Przedszkolaki naśladowały kocie odgłosy, rozwiązywały kocie rebusy i uprawiały kocią gimnastykę. W chwilach odpoczynku kolorowały swoich puszystych ulubieńców.

sobota 14 grudzień 2019
961953
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
259
1572
7401
14880

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu