Niektórzy mówią, że przynoszą one pecha. Są puszyste, mięciutkie, mruczą i miauczą. Bywają rasowe, salonowe, a nawet bezdomne. O kim mowa? O kotach oczywiście! 19 listopada "Misie" obchodziły Dzień Czarnego Kota. Tego dnia dzieci otrzymały kocie korespondencje, a w nich zadania do wykonania dla przedszkolaków, za które otrzymywały punkt- kocią łapkę. Dzieci dowiedziały się jak żyją koty, jakie mają przyzwyczajenia, co lubią jeść oraz jak należy opiekować się nimi. Przedszkolaki naśladowały kocie odgłosy, rozwiązywały kocie rebusy i uprawiały kocią gimnastykę. W chwilach odpoczynku kolorowały swoich puszystych ulubieńców.

poniedziałek 6 lipiec 2020