Grudzień 2019 r. Działo się …

4 grudnia grupę „Misie” odwiedził niezwykły gość, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki. Wszyscy dobrze wiedzą, że Mikołaj to miły i kochający dzieci staruszek, który obdarowuje prezentami. Nie zapomniał również o nas... :)
W grudniu „Misie” poznały również zawód górnika. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji o zwyczajach i pracy górników.11 grudnia „Misie” uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium ” Orbitek”. W nadmuchiwanej kopule, która stanowiła namiastkę kosmosu odbyła się ciekawa projekcja. Poznawanie układu planet, gwiazdozbiorów w takiej formie, sprawiło przedszkolakom wiele radości. Pokaz w planetarium dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Dla naszych „Misiów” był to oczywiście również czas przygotowania ozdób choinkowych,
śpiewania kolęd i innych świątecznych piosenek. 

Nie zapomnieliśmy również o wspaniałej zabawie w gronie przedszkolnych przyjaciół :)


sobota 15 sierpień 2020
1303893
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
299
647
7269
21836

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu