Grudzień 2019 r. Działo się …

4 grudnia grupę „Misie” odwiedził niezwykły gość, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki. Wszyscy dobrze wiedzą, że Mikołaj to miły i kochający dzieci staruszek, który obdarowuje prezentami. Nie zapomniał również o nas... :)

W grudniu „Misie” poznały również zawód górnika. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji o zwyczajach i pracy górników.

11 grudnia „Misie” uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium ” Orbitek”. W nadmuchiwanej kopule, która stanowiła namiastkę kosmosu odbyła się ciekawa projekcja. Poznawanie układu planet, gwiazdozbiorów w takiej formie, sprawiło przedszkolakom wiele radości. Pokaz w planetarium dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Dla naszych „Misiów” był to oczywiście również czas przygotowania ozdób choinkowych,
śpiewania kolęd i innych świątecznych piosenek.

Nie zapomnieliśmy również o wspaniałej zabawie w gronie przedszkolnych przyjaciół :)

sobota 15 sierpień 2020