1.  "Mamy do dzieci"– zabawa ruchowa z elementem rzutu. 

2. Znam literę „ó” – ćwiczenia grafomotoryczne na karcie pracy.  Dzieci na karcie pracy rysują przedmioty po śladzie i opowiadają, co widzą na obrazkach. Otaczają pętlą wszystkie litery „ó” w wyrazach. Następnie wystukują rytm, wymawiając nazwy obrazków: raz szybko, raz wolno. Na koniec oceniają, jak poradziły sobie z zadaniem. Karta pracy 4 s. 64

3. https://www.youtube.com/watch?v=dxKA0073O34 - Piosenka "Moja wesoła rodzina".

4.Nasz taniec – swobodny taniec przy muzyce. Dzieci otrzymują bibułę w różnych kolorach. Wycinają z niej dowolną liczbę pasków i związują gumką recepturką. Po wykonaniu zadania rodzic odtwarza muzykę, a dzieci za pomocą gestów i ruchu pasków bibuły wyrażają naturalne emocje podczas tańca. 

5. https://www.youtube.com/watch?v=IdxQW3jqYtA - uczymy się piosenki :) Chętni mogą przesłać swoje nagranie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy również na kolejne prace Misiów i ich naszyjników :)

poniedziałek 1 czerwiec 2020
1192869
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
515
938
1453
515

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu