„To już czas, to już czas
Prezenty przynieś nam…”

Tak śpiewały dzieci z naszej grupy w oczekiwaniu na spotkanie z Mikołajem. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie - wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne i śpiewają piosenki, w których króluje oczywiście Mikołaj. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. 5 grudnia już od samego rana zawitał do naszego Przedszkola, lecz zanim zaczął rozdawać prezenty, obejrzał na wystawie przygotowane prace. Chyba był bardzo zadowolony z efektów, bo uśmiech nie schodził mu z twarzy. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk - jak się później okazało niepotrzebny, bo Mikołaj wręczył każdemu wspaniały prezent. Dzieci dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

niedziela 26 maj 2019
802894
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
493
659
4003
14720

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu