22 stycznia 2019r. w naszej przedszkolnej grupie odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia, szczególnie podczas oglądania portretów, które rysowały ich wnuczęta. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i upominki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

 

 

 

poniedziałek 17 czerwiec 2019
815316
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
244
488
732
9473

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu