5 czerwca 2019 r. wybraliśmy się na całodniową wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, który jest połączeniem dwóch wzajemnie uzupełniających się atrakcji – Jura Parku - największego parku dinozaurów oraz Parku Nauki i Ewolucji.
Efektowne i gigantyczne dinozaury ustawione wzdłuż ścieżki edukacyjnej stanowiły dla dzieci wielka atrakcję.
W Parku zobaczyć można ponad 200 modeli gadów i płazów, poza dinozaurami w odwiedziliśmy Tunel Czasu - niezwykle tajemnicze i ciekawe miejsce, które przeniosło nas w czasy, kiedy jeszcze nie istniała Ziemia.
Przy użyciu przeróżnych technik multimedialnych dzieci mogły zobaczyć jak powstał Układ Słoneczny, Ziemia
i pierwsze formy życia. To ruchome kino oglądaliśmy z jadącej kolejki turystycznej. Niesamowitą atrakcją Jura Parku jest też Prehistoryczne Oceanarium, zachwycające olbrzymimi stworzeniami z praprzeszłości. Jeden z nich nawet próbował nas atakować. Dla dzieci ogromną atrakcją było kino 5D oraz niezwykle atrakcyjne place zabaw. Wycieczka udała się wspaniale! Pogoda dopisała! Zmęczeni ale bardzo szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola

 

poniedziałek 6 kwiecień 2020
1087144
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
499
1409
1908
8201

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu