Halloween w „Motylkach”

31.10.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się „Bal Halloween”. Dzieci mogły się zaprezentować w niecodziennych kreacjach, tak więc pojawiły się czarownice, diabełki, kościotrupy, oraz wiele innych barwnych postaci. Impreza odbyła się w sali "Motylków", atmosfera była „strasznie fajna”.  Dzieci tańczyły, bawiły się oraz aktywnie brały udział w konkursach min.: „Taniec z miotłą”, „Przeprawa przez bagno”. Największą uciechę sprawiło dzieciom malowanie twarzy i strącenie piniaty pełnej słodyczy .

 

                           

                

                                     

 

                                         

                                                                      

   

poniedziałek 1 czerwiec 2020
1192859
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
505
938
1443
505

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu