ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE.

Drogie dzieci dziś nadszedł czas na wypisanie dyplomów                                                    z okazji zakończenia nauki w przedszkolu.

Dyplom znajdziecie w wyprawce- możecie go wypisać sami lub poproście rodziców,                                                                   postarajcie się pięknie go ozdobić.

 

Życzymy wam wspaniałych wakacji, pełnych radości i uciechy.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za współpracę  w minionym roku szkolnym                      i również życzymy udanego wypoczynku                                                                            oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

                                                                                                                                                 Wychowawcy, Dyrekcja i Personel                                                                                                                                                                    Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie.

poniedziałek 6 lipiec 2020
1234228
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
2152
1154
3306
8250

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu