PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzieci z grupy „Serduszka” w dniu 19 listopada 2020r. przeżyły swoją pierwszą ważną uroczystość w przedszkolu – „PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Na tę okazję długo przygotowywały program artystyczny, podczas którego recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły w rytm muzyki. Po występie artystycznym nastąpiło uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor dotykając „magiczną” kredką ramienia każdego dziecka i wypowiadając słowa: „Pasuje cię na przedszkolaka” oficjalnie wprowadziła przedszkolaków do grupy „Serduszka”. Następnie każdy otrzymał pamiątkowy dyplom, znaczek, upominek i medal. Medale przygotowała Zosia z siostrą. Po uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek – pyszne ciasto od mamy Zosi, które „Serduszka” zjadły ze smakiem.

 

 

sobota 28 listopad 2020
1437637
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
532
1074
8263
29340

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu