Takiego dnia jeszcze w przedszkolu nie było! Pierwszy raz w tym roku 29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego.
Budynek PM nr 15 został w tym dniu ozdobiony girlandami i łańcuchami kolorowych serduszek, a nad wejściem zawisł napis informujący wszystkich rodziców o obchodach Dnia Przedszkolaka.
Dzieci, poczynając od grupy 4- latków, 5- latków i 6- latków w barwnym korowodzie przeszły ulicami naszego miasta. Kolorowy pochód, na czele którego szła grupa dzieci wraz z wężem o imieniu Bęcek wzbudzał zainteresowanie lokalnej społeczności. Towarzyszące dzieciom instrumenty muzyczne, kolorowe wstążki, pompony dostarczyły wszystkim okazji do wesołej, beztroskiej zabawy i dumy z tego, że są przedszkolakami.
Mamy nadzieję, że zainicjowane święto wejdzie na stałe do kalendarza imprez i uroczystości przedszkolnych.