Pod takim hasłem dzieci z PM nr 15 obchodziły 28 września Dzień Przedszkolaka.
O godz. 10. 00 grupy Skrzatów, Jeżyków, Wiewiórek i Muchomorków w barwnym korowodzie przemaszerowały ulicami Barlickiego, Konopnickiej na plac zabaw przy Ośrodku Zdrowia. Tam czekały na nich dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 14. Po krótkiej, wspólnej zabawie odśpiewano Hymn Przedszkolaków, przesłano iskierkę przyjaźni i udano się na ul. Przechodnią. Korzystając z ciepłej i słonecznej pogody dzieci zaprezentowały swoje zdolności plastyczne rysując kredą prace na temat "Marzenia Przedszkolaków". Świętowanie zakończono wspólnym zdjęciem. Ten dzień był dla nas wyjątkowy, świąteczny, pełen niespodzianek.

środa 27 styczeń 2021
1510801
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
778
1540
4669
26971

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu