Pod takim hasłem dzieci z PM nr 15 obchodziły 28 września Dzień Przedszkolaka.
O godz. 10. 00 grupy Skrzatów, Jeżyków, Wiewiórek i Muchomorków w barwnym korowodzie przemaszerowały ulicami Barlickiego, Konopnickiej na plac zabaw przy Ośrodku Zdrowia. Tam czekały na nich dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 14. Po krótkiej, wspólnej zabawie odśpiewano Hymn Przedszkolaków, przesłano iskierkę przyjaźni i udano się na ul. Przechodnią. Korzystając z ciepłej i słonecznej pogody dzieci zaprezentowały swoje zdolności plastyczne rysując kredą prace na temat "Marzenia Przedszkolaków". Świętowanie zakończono wspólnym zdjęciem. Ten dzień był dla nas wyjątkowy, świąteczny, pełen niespodzianek.