ROZSTRZYGNIĘCIE X OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„WIELKANOC”

Już po raz dziesiąty Przedszkole Miejskie nr 15 zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Plastyczny skierowany do dzieci 5-6letnich z terenu całej Polski. Tym razem tematem przewodnim była „Wielkanoc”. Na konkurs nadesłano wiele prac plastycznych z przedszkoli z terenu całej Polski. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. Prace wykonano w różnych technikach, każda była inna a wszystkie - piękne. Bardzo trudno było wybrać te najpiękniejsze i najciekawsze. Zgodnie z zasadami konkursu, powołana do oceny komisja brała pod uwagę SAMODZIELNOŚĆ, oryginalność, walory artystyczne i pomysłowość.
Kierując się tymi zasadami jury, w składzie nauczycieli Przedszkola Miejskiego nr 15 postanowiło nagrodzić:

I miejsce: ZUZANNA SKRZYPEK, 5 lat
Samorządowe Przedszkole, Przecław
Nauczyciel: Marta Kasperowicz

II miejsce: AMELIA NORMAN, 6 lat,
Niepubliczne Przedszkole "Tęcza", Katowice
Nauczyciel: Dorota Składek

III miejsce: LENA MIĘTKIEWICZ, 5 lat,
Przedszkole nr 3, Lublin
Nauczyciel: Beata Kępa

Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dyplomy, nagrody i podziękowania prześlemy pocztą.

 

piątek 20 wrzesień 2019
874161
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
121
898
3260
12486

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu