Tegoroczne przygotowania do XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie oraz Ośrodek Kultury w Będzinie – Filia w Grodźcu, rozpoczęły się już w sobotę 8 stycznia 2011r. od spotkania z Jurkiem Owsiakiem, który przyjechał z wizytą do Zakładu Karnego w Wojkowicach.
Na krótkim spotkaniu z osadzonymi, przedstawicielami Sztabu Południe i będzińskiej oświaty, Jurek opowiadał o początkach organizacji Wielkiej Orkiestry, złożył kilkanaście autografów a więźniowie przekazali na rzecz Orkiestry swoje rękodzieła. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.
W niedzielę, 9 stycznia 2011r. ruszyliśmy pełną parą w Filii Ośrodka Kultury w Grodźcu. Wszystkie przekazane na aukcje przedmioty zostały zlicytowane a łączny dochód z naszej imprezy wyniósł 2061,26 zł.
Mieszkańcy dobrze się bawili przy występach dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 oraz zespołów działających przy Ośrodku Kultury: Enigma, Galaktyka i Galway. Imprezę zakończyliśmy tradycyjnie "światełkiem do nieba".
Nasza placówka składa serdeczne podziękowania wszystkim wspierającym naszą akcję.

Przedszkole Miejskie nr 15:
Aneta Ziętek-Napora,
Wiesława Kaczor

środa 27 styczeń 2021
1510739
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
716
1540
4607
26909

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu