Przedszkole Miejskie nr 15 z Będzina już po raz dziewiąty zorganizowało imprezę środowiskową na rzecz XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie też w naszym budynku mieści się od wielu lat sztab WOŚP, który w tym roku skupił 79 wolontariuszy z naszego regionu.
Przygotowania do tego wydarzenia trwały od kilku tygodni, a w niedzielę 13 stycznia 2013 roku mogliśmy zobaczyć ich efekty w Ośrodku Kultury w Będzinie - Filia Grodziec. A było, co oglądać. Występowały dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15, Przedszkola Miejskiego nr 14, solistki z Ośrodka Kultury w Będzinie, zespół "Ziarno" z kościoła Św. Katarzyny w Grodźcu oraz chórek z kościoła bł. Honorata Koźmińskiego w Grodźcu. Atrakcyjne występy przeplatane były licytacją ofiarowanych przedmiotów i zapewniły zebranym mieszkańcom wiele miłych i ciepłych wrażeń oraz dobrej zabawy. Cały czas działała również loteria fantowa i kawiarenka, gdzie można było skosztować domowych wypieków. Uwieńczeniem imprezy było "światełko do nieba".
Impreza była wspaniała i przyniosła organizatorom wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że w sercach i pamięci wszystkich uczestników pozostawi niezapomniane wrażenia. Łączny dochód z całej imprezy wyniósł 2476,10 zł. A graliśmy w tym roku z orkiestrą dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów.
Dyrekcja i personel Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i rodzicom, którzy przyłączyli się do naszego przedsięwzięcia i jeszcze raz udowodnili, że mamy wielkie serca i umiemy pomagać innym. "Się ma Jurek"  jesteśmy z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej i w przyszłym roku też będziemy. Pozdrawiamy:

Społeczność
Przedszkola Miejskiego nr 15
w Będzinie

wtorek 26 styczeń 2021
1510000
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
1517
1198
3868
26170

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu