"Gramy z WOŚP dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów"
11 stycznia 2015 roku

Przedszkole Miejskie nr 15 z Będzina wspólnie z Filią Ośrodka Kultury w Grodźcu zorganizowało pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego imprezę środowiskową na rzecz 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W budynku przedszkola od wielu lat mieści się sztab WOŚP, który w tym roku skupił 84 wolontariuszy z naszego regionu. Występy dzieci z naszego przedszkola budziły największe emocje, zwłaszcza tych najmłodszych 3 i 4 –latków. Poza tym można było obejrzeć popisy sztuki walki Aikido, koncert akordeonowy w wykonaniu ucznia Marcina Wyrostka – Damiana Bojara. Atrakcyjne występy przeplatane były licytacją ofiarowanych przedmiotów i zapewniły zebranym mieszkańcom wiele miłych i ciepłych wrażeń oraz dobrej zabawy. Cały czas działała również loteria fantowa i kawiarenka, gdzie można było skosztować domowych wypieków przyniesionych przez naszych rodziców. Punktem kulminacyjnym był koncert zespołu Janusz Yanina Iwański. Uwieńczeniem imprezy było symboliczne "światełko do nieba".
Impreza przyniosła organizatorom wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że w sercach i pamięci wszystkich uczestników pozostawi niezapomniane wrażenia. Łączny dochód z imprezy wyniósł 2866,37 zł.
Dyrekcja i personel Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i rodzicom, którzy przyłączyli się do naszego przedsięwzięcia i jeszcze raz udowodnili, że mamy wielkie serca i umiemy pomagać innym. "Sie ma Jurek jesteśmy z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej" i w przyszłym roku też będziemy.

Pozdrawiamy.
Przedszkole Miejskie nr 15
w Będzinie

środa 27 styczeń 2021
1510118
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
95
1540
3986
26288

BIP Logo

Godło Polski i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej - przeniesienie do strony głównej serwisu