25. Finał WOŚP
Kręcimy się już 25 lat!
Dla ratowania życia i zdrowia dzieci
na oddziałach ogólnopediatrycznych
oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Przedszkole Miejskie nr 15 z Będzina wspólnie z Filią Ośrodka Kultury w Grodźcu zorganizowało pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego imprezę środowiskową na rzecz 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W programie imprezy wystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie, Przedszkola Miejskiego nr 14 w Będzinie oraz raper Azet i Pogo z Katowic. Atrakcyjne występy przeplatane były licytacją ofiarowanych przedmiotów. Podczas całej imprezy działała loteria fantowa i kawiarenka z domowymi wypiekami naszych rodziców. Uwieńczeniem imprezy było symboliczne "światełko do nieba".
Łączny dochód z całej imprezy wyniósł 2976,80 zł (licytacja ofiarowanych przedmiotów - 1142,00 zł., kawiarenka - 711,86 zł, loteryjka - 1122,94 zł.). Ogólna kwota zebrana przez sztab to 22.459,58 zł.
Dyrekcja i personel Przedszkola Miejskiego nr 15 w Będzinie serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i rodzicom, którzy przyłączyli się do naszego przedsięwzięcia i po raz kolejny udowodnili, że mamy wielkie serca i umiemy pomagać innym.
"Sie ma Jurek - jesteśmy z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej". Pozdrawiamy.